ASYSTENT PROJEKTANTA

MULTIMON POLSKA Sp.z.o.o.

OPIS STANOWISKA

MULTIMON Industrieanlagen GmbH jest wiodącą firmą w branży ochrony przeciwpożarowej. Od ponad 40 lat nazwa MULTIMON jest synonimem optymalnych rozwiązań i najwyższych standardów w projektowaniu, instalacji i konserwacji stacjonarnych systemów tryskaczowych i specjalnych systemów gaśniczych. W dalszym ciągu rozwijamy się z powodzeniem i poszukujemy nowych pracowników na terenie całego kraju.

TWOJE ZADANIA

  • Wykonywanie pod nadzorem projektanta projektów budowlanych i wykonawczych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczych
  • Weryfikowanie dokumentacji ofertowej i przetargowej
  • Realizacja projektu u klienta oraz doradztwo techniczne klientów
  • Współpraca z kierownikiem robót przy realizacji inwestycji
  • Dokonywanie pomiarów i wizji lokalnych oraz udział w spotkaniach koordynacyjnych na budowie

TWÓJ PROFIL

  • Ukończone wyższe studia inżynierskie na kierunku Inżynierii Środowiska
  • Obsługa programów MS-Office i AutoCAD
  • Język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

CO OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • Ciekawe i rozwojowe projekty inżynieryjne
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia pod nadzorem doświadczonych projektantów
  • Pomoc przy realizacji praktyki zawodowej (dot. uprawnień budowlanych projektowo-wykonawczych)

OSOBA KONTAKTOWA

Rafał Broja

T: +48 68 363 17 36
E: praca@multimon.pl

SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

Przekonaj nas o ich osobie i pasji. Nawet jeśli nie ma wolnych miejsc, zawsze jesteśmy zainteresowani zdolnymi ludźmi.