Wir expandieren erfolgreich weiter
und suchen bundesweit Verstärkung.

Telefon: +49-89-99119-01
E-Mail: bewerbung@multimon.de

Interessiert?

Multimon_Welle
Firma  -  Praca i kariera

Kierownik projektu instalacji tryskaczowych w Żarach

MULTIMON Polska Sp. z o.o., spółka córka MULTIMON AG, jest wiodącym przedsiębiorstwem w przemyśle ochrony przeciwpożarowej. Od ponad 30 lat jest to symbol optymalnych rozwiązań i najwyższych standardów w projektowaniu, montażu i konserwacji stacjonarnych instalacji tryskaczowych i specjalnych urządzeń gaśniczych.

Firma rozwija stale się rozwija i dlatego poszukuje nowych pracowników do oddziału w Żarach.

Państwa profil:

  • wykształcenie w zawodzie technik lub inżynier w kierunku techniki zaopatrzenia (zasilania), techniki instalacji grzejnych/ wentylacyjnych/ sanitarnych lub budowy maszyn
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie planowania i projektowania instalacjiochrony przeciwpożarowej
  • obsługa programów MS-Office i AutoCAD
  • zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy w grupie

Zakres zadań:

  • realizacja projektów od sporządzenia oferty aż do oddania instalacji klientowi planowanie techniczne, sporządzenie planów
  • montażowych, obliczeń hydraulicznych oraz zamawiań materiału
  • realizacja projektu u klienta oraz doradztwo techniczne klientów
  • sporządzanie obmiaru robót i odpowiedzialność za rozliczenie
  • uzupełnianie i sporządzanie dokumentacji

Oferujemy Państwu:

  • możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań w dynamicznym zespole
  • dużą różnorodność powierzanych zadań
  • wynagrodzenie stosowne do wydajności

Jesteście Państwo zainteresowani?

Prześlijcie proszę swoje kompletne dokumenty aplikacyjne do:
MULTIMON Polska Sp. z o.o.
do rąk PanaRafała Broji drogą mailową na
rafal.broja@multimon.pl

11. November 2019

Sprawdzone i potwierdzone standardy dla Państwa bezpieczeństwa!