Wir expandieren erfolgreich weiter
und suchen bundesweit Verstärkung.

Telefon: +49-89-99119-01
E-Mail: bewerbung@multimon.de

Interessiert?

Multimon_Welle
Firma  -  Praca i kariera

Elektromonter w całym kraju

instalacji czujników przeciwpożarowych i przeciwpożarowych instalacji gazowych

MULTIMON PolskaSp. z o.o., spółka córka MULTIMON AG, jest wiodącym przedsiębiorstwem w przemyśle ochrony przeciwpożarowej. Od ponad 30 lat jest to symbol optymalnych rozwiązań i najwyższych standardów przy projektowaniu, montażu i konserwacji stacjonarnych instalacji tryskaczowych i specjalnych urządzeń gaśniczych.

Firma rozwija się dynamicznie i w związku z tym poszukuje nowych pracowników w całym kraju.

Państwa profil:

  • wykształcenie w zawodzie instalator sieci elektrycznej
  • bardzo mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji czujników przeciwpożarowych lub teżdoświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych zwłaszcza w zakresie budowy instalacji
  • praca samodzielna, wymagana mobilność i prawo jazdy kat. B

Zakres prac:

  • praca w kraju i za granicą, w krajach europejskich
  • instalacja nowych urządzeń w zakresie czujników przeciwpożarowych i gazowej instalacji przeciwpożarowej
  • wykonywanie robót naprawczych i serwisowych jako członek naszego zespołu serwisowego

Oferujemy Państwu:

  • odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole
  • różnorodność wykonywanych prac
  • wynagrodzenie stosowne do wydajności pracy plus atrakcyjne zasady rozliczania kosztów podróży

Jesteście Państwo zainteresowani?

Prześlijcie proszę swoje kompletne dokumenty aplikacyjne do:
MULTIMON Polska Sp. z o.o.
do rąk PanaRafała Broji drogą mailową na
rafal.broja@multimon.pl

11. November 2019

Sprawdzone i potwierdzone standardy dla Państwa bezpieczeństwa!